Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Marka zajmująca się importem oraz dystrybucją włoskich produktów spożywczych

Firma North Coast zajmuje się importem i dystrybucją włoskich produktów żywnościowych. Mało tego, dostępne tu jedzenie pochodzi z Francji, Hiszpanii, Grecji a także z Anglii. Propozycja sprzedażowa zawierająca produkty włoskie oryginalne wyznaczona jest głównie do tych konsumentów, jacy cenią wysoką jakość wyrobów spożywczych. Aktualnie importowane są produkty od 70 czołowych wytwórców klasy premium. Sporo z nich ma prawo do wyłącznej sprzedaży na rynku polskim, co podaną propozycję sprzedażową wznosi na bardziej prestiżowy poziom.

Kupujący mają możliwość w głównej mierze zaopatrywać się tutaj w: ryż, desery, wyroby mrożone oraz napoje. Konsumenci podzieleni są na wymienione grupy: sklepy wielkopowierzchniowe, sieci sklepów delikatesowych, ponad 2100 punktów sprzedaży zajmujących się sprzedażą detaliczną, ulokowanych na terenie całego kraju oraz ponad tysiąc osiemset klientów z rynku gastronomicznego i hotelarskiego.

Mający doświadczenie doradcy handlowi zawsze doradzają klientom, na co muszą się zdecydować. Kupujący mogą oczekiwać na obsłużenie oraz dowóz asortymentu aż przez sześć dni w tygodniu, ze względu na to, że North Coast ma do rozdysponowania własne zaplecze samochodów dostawczych oraz współpracuje z cenionymi firmami transportowymi. Na dostawę można oczekiwać do 24 godzin po złożonym zamówieniu. Ze względu na to że w asortymencie znajduje się więcej niż trzy tysiące wyrobów, można w całości wyposażyć swój sklep i oczekiwać, iż to, co zaplanuje w nim sprzedawać, będzie udostępnione u wskazanego importera.

North Coast oferuje, jakie oddają urozmaicenie włoskiej kuchni. Sklep rozpoznawalny jest z jakościowych włoskich oraz śródziemnomorskich wyrobów. Świeże produkty zajmują podium. Świadczy o tym to, iż w North Coast można nabywać je w wersji dobrze przechowywanej oraz w atrakcyjnej cenie.

+Tekst sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz