Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Nbot: aplikacja online dla pośredników nieruchomości

Nbot to aplikacja online dla pośredników nieruchomości. Umożliwia ona dostęp do ofert prywatnych i agencyjnych, z kompletem zdjęć oraz z telefonami z około 200 portali, co jest rzeczywiście sporą innowacją. To solidne kompendium wiedzy, sprawdzi się w obsługiwaniu klienta podażowego, jak i popytowego, ponieważ na takiej podstawie została przygotowana jego koncepcja. Do aplikacji są dodane kluczowe elementy procesu marketingowego ułatwiające etap pozyskiwania ofert, co maksymalnie upraszcza obsługę klienta popytowego.

Agenci nieruchomości cenią taką opcję, ponieważ pomysły jakimi są program dla rzeczoznawców majątkowych są wypracowane świetnie. Do atutów aplikacji zalicza: przesyłanie ogłoszeń ze fotografiami, z prawie 200 portali, dostęp do ofert indywidualnych i agencyjnych z numerami telefonów z serwisów, szybkie ustalenie danych kontaktowych do właściciela, poinformowanie o naruszeniu umowy na wyłączność, prędkie zaktualizowanie kwot w ofertach otwartych, skrupulatne określanie ceny ofertowej domu oraz dostęp do ofert z uzupełnionymi adresami.

Wskazany program to wszechstronne rozwiązanie, bazujące na łatwej obsłudze. Nbot dla biur nieruchomości, pośredników nieruchomości oraz rzeczoznawców majątkowych jest opracowany w ten sposób, aby ich praca była znacznie szybsza. Jego sposób obsługiwania jest przedstawiony na stronie. Do wiadomości posiada się dostęp po utworzeniu darmowego konta. Pośrednik nieruchomości może wysłać oferty szybko, dodatkowo zmieniając je na swoje. W rezultacie obowiązki realizuje szybciej.

Rzeczoznawcy majątkowi mogą kontrolować, kto i w jakiej kwocie reklamuje mieszkania, co pozwoli działać sprawniej aniżeli konkurencja. W aplikacji znajdują się wszystkie domy prywatne wystawiane od 2018 roku oraz oferty agencyjne, dlatego niczego nie można ominąć.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Rekomendowane artykuły

1 komentarz

  1. +Reklama+
    Wizytówki firmowe w katalogach firm to skuteczny sposób na dotarcie do swojej docelowej grupy odbiorców. Nie czekaj, działaj! Czym są Katalogi stron z wysokim DA – dowiedz się więcej.

Dodaj komentarz