Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Jakie plusy i minusy posiadają lamele ścienne

Trendy wnętrzarskie zmieniają się z upływem czasu. To, co cieszy się akurat modą w temacie wykończenia wnętrz głównie zależy od dostępności materiałów. Nie mniej ważne są nowinki technologiczne lub nowe materiały. Nowości ukazują się co jakiś czas, lecz aktualnie dostępna pula materiałów wykończeniowych pozwala tworzyć bardzo dużą liczbę bardzo ciekawych rozwiązań. Wśród nich każda osoba wyszuka to, co będzie się podobało. A możliwości projektowe ogranicza jedynie wyobraźnia osoby projektujące. No i rzecz jasna budżet klienta.

Jednym z popularnych rozwiązań są lamele. To układ listewek układanych w niewielkiej odległości pod kątem prostym do powierzchni pod nimi. Takie ułożenie daje kilka wymiernych korzyści. Po pierwsze, zmienia się optyka pomieszczenia. Zależnie od kierunku w jakim są ułożone uzyskuje się efekt wydłużenia lub podwyższenia. Po drugie lamele ścienne dają odczucie głębi przestrzennej. I na koniec te elementy rozpraszają dźwiękowe fale, zapewniając przyjemną akustykę w pomieszczeniu i równocześnie trochę je wygłuszając.

Tak dużo zalet mają te cienkie listeweczki. Jeżeli dodać, że to dość tanie rozwiązanie, przepis na sukces gotowy. Zatem nikogo nie powinno dziwić, że lamele cieszą się dużym zainteresowaniem zarówno wśród klientów jak i projektantów. Zależnie od użytego materiału i wielkości modułu, będą pasować jako wykończenie dowolnych pomieszczeń. Dopełniać nimi można eleganckie wnętrza, ale równie dobrze będą się odnajdywać w prostym stylu skandynawskim czy klimatach loftowych.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz