Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Czy przy tuningu swojego samochodu należy wymienić także felgi

Sporo posiadaczy samochodów osobowych lubi się wyróżniać swoimi autami, dlatego też często się oni decydują na różnego rodzaju modyfikacje. Jednym z najbardziej popularnych rozwiązań jest optyczny tuning, który pozwoli diametralnie odmienić zewnętrzny wygląd. Jeśli ktoś będzie chciał, to może się też pokusić o modyfikacje silnika i zawieszenia, wtedy oprócz wyglądu auto także zyska dużo mechanicznych koni, ale przy takich zmianach trzeba się już liczyć z większym wydatkiem.

Tak naprawdę zdecydowana większość decydujących się na tuning optyczny zaczyna od wymiany felg. Rozwiązanie takie jest niezbyt drogie, a jednocześnie dające bardzo dobre rezultaty. Dobrane w odpowiedni sposób felgi JR Wheels odmienią całkiem wygląd pojazdu, nadając mu agresywności i sportowego charakteru.

Tego typu felgi dostępne są w niezliczonej liczbie wzorów, kupujący do wyboru mają modele o różnej ilości ramion, a także wersje ze szprychami. Dzięki temu jeżeli ktoś chce, to postawić może na klasyczne rozwiązania, a może także na naprawdę odważny design. W ostatnich czasach dużym powodzeniem zaczęły się cieszyć superlekkie felgi SL02, jakie nie tylko bardzo ładnie się prezentują, ale też posiadają świetne właściwości jezdne. Ilość dostępnych w sprzedaży felg jednak może niejednemu sprawić sporo kłopotów przy wyborze.

Z tego też powodu należy zastanowić się porządnie, aby potem nie trzeba było ich wymieniać po montażu. W pierwszej kolejności należy pamiętać, że nie każdy z wzorów będzie pasował do każdego auta. Także dlatego, że część marek jest tuningowana od wielu lat, i po prostu przez te lata zostały ustalone kanony tego, jak powinien wyglądać taki tuning. Poza tym przy zakupie należy zwrócić swoją uwagę na techniczne parametry. Często przy takiej zmianie kierowcy decydują się na montaż felg o większej średnicy, jednocześnie zmniejszając wysokość profilu. Lecz czasem się zdarzy ktoś, kto zakupi felgi concaver zbyt szerokie, a jeśli będą one wystawały poza obrys samochodu, to z takimi nie można jeździć po naszych ulicach.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz