Tygrys - klocki Wild Story COBI

Tygrys

5.0/5 ocena (6 głosów)

Figurka z serii Wild Story firmy COBI S.A. przedstawia tygrysa – groźnego drapieżnika z rodziny kotowatych. Tułów został wykonany z przyjemnego w dotyku plastiku. Głowę sporządzoną z miękkiego, gumowego tworzywa można swobodnie od niego odczepić. Figurka ma 3,5 centymetrów wysokości od nóg do uszu, 7 centymetrów długości od czubka nosa do ogona oraz 2 centymetry szerokości. W jednym opakowaniu znajduje się jedna figurka do zabawy. Po złożeniu figurki można odczepiać i przestawiać dowolnie kończyny tygrysa, a tułów rozdzielać na dwie części. Głowa przekręca się o 360 stopni, natomiast kończyny o sto osiemdziesiąt. Otwarty pysk tygrysa wyraża w pełni realistyczne zwierzęce rozsierdzenie, co podwaja świetną zabawę. W środku pyszczka znajdują się precyzyjnie wyrzeźbione i pomalowane na biało kły oraz różowy język. Wokół gałek ocznych uformowano naturalne oczodoły. Wgłębienie przebiegające pod oczami daje wrażenie groźnego spojrzenia tygrysa, który zaraz zaatakuje. Uszy, tak samo jak cała głowa, zrobione są z miłej w dotyku gumy. Wewnątrz posiadają charakterystyczne dla prawdziwego tygrysa wklęsłości, a ich naturalne odstawanie i staranne wyrzeźbienie prezentują się niemal identycznie jak u prawdziwego osobnika tygrysiej rodziny. Na grzbiecie zostały namalowane czarne paski charakterystyczne dla każdego tygrysa. Na łapach drapieżnego ssaka uformowano dwie wklęsłe kreski, oddzielające od siebie zwierzęce palce, a pomiędzy nimi umiejscowiono czarne pazury.

Tygrysy to niebezpieczne ssaki, które swoją wielkością potrafią przekroczyć wymiary samego niedźwiedzia. Występują w Azji i wzbudzają wielką grozę. Są mięsożerne, żywią się wszystkimi ssakami z wyjątkiem dorosłych nosorożców i słoni. Czasami wrogiem tygrysa może stać się niedźwiedź brunatny, który rzadziej niż tygrys zostaje zwycięzcą pojedynku obu wielkich gatunków zwierząt.

Figurka tygrysa Wild Story jest stworzona dla każdego dziecka lubiącego rewelacyjną zabawę. Można zbudować dla niego legowisko, rezerwat albo sawannę z klocków, jak i znaleźć mu więcej przyjaciół. Tygrys zajmie czas w poczekalni przed gabinetem lekarskim i w domu wśród niezliczonych klocków i innych zabawek. Urozmaici rozrywkę swoim niepowtarzalnym i realistycznym wyglądem w nawet najbardziej nudnych miejscach. Pobudzi wyobraźnię i chłopców, i dziewczynek, zapewniając im niesamowitą przygodę. Figurkę można zabrać wszędzie bez obaw, że się zepsuje. Można również odłączać kończyny innym figurkom Wild Story i tworzyć stwory nie z tej ziemi. Świetna zabawa gwarantowana.

 

Tekst i zdjęcia Copyright © Maligna 2012 tylko dla Cobi S.A. & wildstory.pl
Kopiowanie i publikowanie w jakiejkolwiek formie i we wszelkich mediach zabronione