Pająk - Wild Story klocki Cobi

Pająk

5.0/5 ocena (5 głosów)

Figurka z serii Wild Story firmy COBI S.A. przedstawia największego pająka wśród ptaszników – goliata. Głowotułów oraz odwłok zostały zrobione z gładkiego plastiku, natomiast odnóża z przyjemnego w dotyku, miękkiego i elastycznego gumowego tworzywa. Figurka pająka ma 5,5 centymetrów szerokości, 5 centymetrów długości oraz 2 centymetry wysokości. Przeważające barwy w figurce to: brąz i żółć. Kończyny figurki charakteryzują się tym, że na brązowej powierzchni namalowane są bladożółte paski, można je odczepiać i przekręcać. Na odwłoku oraz na głowotułowiu znajdują się precyzyjnie wykonane wzory typowe dla maści pająków. Figurka ptasznika goliata, dzięki dbałości o liczne szczegóły, prezentuje się estetycznie i realistycznie.

Ptaszniki to największe pająki na ziemi, natomiast ptasznik goliat jest największym pająkiem wśród wszystkich ptaszników. Potrafi swoją wielkością sięgnąć trzydziestu centymetrów, a wagą dwustu pięćdziesięciu gramów. Ich jad jest szkodliwy dla zdrowia. Samce żyją około dwa lata, a samice aż kilkanaście. Naturalne kolory ptaszników to brąz i czerń.

Figurka ptasznika goliata Wild Story jest stworzona dla każdego dziecka lubiącego rewelacyjną zabawę. Można zbudować dla niego pajęczynę lub rezerwat z klocków, jak i znaleźć mu więcej przyjaciół. Ptasznik zajmie czas w poczekalni przed gabinetem lekarskim i w domu wśród niezliczonych klocków i innych zabawek. Urozmaici rozrywkę swoim niepowtarzalnym i realistycznym wyglądem w nawet najbardziej nudnych miejscach. Pobudzi wyobraźnię i chłopców, i dziewczynek, zapewniając im niesamowitą przygodę. Figurkę można zabrać wszędzie bez obaw, że się zepsuje. Można również odłączać kończyny innym figurkom Wild Story i tworzyć stwory nie z tej ziemi. Świetna zabawa gwarantowana.

Tekst i zdjęcia Copyright © Maligna 2012 tylko dla Cobi S.A. & wildstory.pl
Kopiowanie i publikowanie w jakiejkolwiek formie i we wszelkich mediach zabronione