Niedżwiedź Polarny - klocki Wild Story COBI

Niedżwiedź Polarny

4.8/5 ocena (12 głosów)

Figurka z serii Wild Story firmy COBI S.A. przedstawia gatunek niedźwiedzia polarnego z rodziny niedźwiedziowatych. Tułów został wykonany z przyjemnego w dotyku plastiku. Głowę sporządzoną z miękkiego, gumowego tworzywa można swobodnie od niego odczepić. Figurka ma 3 centymetry wysokości od nóg do grzbietu, 6 centymetrów długości od nosa niedźwiedzia do ogona oraz 2 centymetry szerokości. W jednym opakowaniu znajduje się jedna figurka do zabawy. Po złożeniu figurki można odczepiać i przestawiać dowolnie kończyny niedźwiedzia, a tułów rozdzielać na dwie części. Głowa przekręca się o 360 stopni, kończyny natomiast o sto osiemdziesiąt. Otwarty pysk niedźwiedzia wyraża w pełni realistyczne zwierzęce rozsierdzenie, co podwaja świetną zabawę. W środku pyszczka znajdują się precyzyjnie wyrzeźbione i pomalowane na biało zęby oraz różowy język. Wokół gałek ocznych uformowano naturalne oczodoły. Wgłębienie przebiegające przez skronie daje wrażenie prawdziwie pomarszczonego czoła niedźwiedzia w afekcie. Uszy, tak samo jak cała głowa, zrobione są z miłej w dotyku gumy. Wewnątrz posiadają charakterystyczne dla prawdziwego niedźwiedzia wklęsłości, a ich naturalne odstawanie i staranne wyrzeźbienie prezentują się niemal identycznie jak u prawdziwego osobnika niedźwiedziej rodziny. Na łapach niedźwiedzia uformowano trzy wklęsłe kreski, oddzielające od siebie zwierzęce palce.

Niedźwiedzie polarne zamieszkują Arktykę. Przed zimnem chronią je grube futro oraz tłuszcz. Ich skóra jest czarna, a sierść ma kolor najczęściej kremowy lub biały na wskutek półprzezroczystych włosów. Kolor sierści umożliwia im niezawodny kamuflaż. Niedźwiedzie polarne przystosowane są do życia na lądzie, w wodzie, jak i zarówno na lodzie. Niedźwiedzie polarne są mięsożerne, żywią się głównie fokami.

Figurka niedźwiedzia polarnego Wild Story jest stworzona dla każdego dziecka lubiącego rewelacyjną zabawę. Można zbudować dla niego norę, rezerwat albo Arktykę z klocków, jak i znaleźć mu więcej przyjaciół. Niedźwiedź zajmie czas w poczekalni przed gabinetem lekarskim i w domu wśród niezliczonych klocków i innych zabawek. Urozmaici rozrywkę swoim niepowtarzalnym i realistycznym wyglądem w nawet najbardziej nudnych miejscach. Pobudzi wyobraźnię i chłopców, i dziewczynek, zapewniając im niesamowitą przygodę. Figurkę można zabrać wszędzie bez obaw, że się zepsuje. Można również odłączać kończyny innym figurkom Wild Story i tworzyć stwory nie z tej ziemi. Świetna zabawa gwarantowana.

 

Tekst i zdjęcia Copyright © Maligna 2012 tylko dla Cobi S.A. & wildstory.pl
Kopiowanie i publikowanie w jakiejkolwiek formie i we wszelkich mediach zabronione