24 czerwiec 2012

Zimowa baza - zestaw 300 klocków

Napisane przez Maligna, Wpisane do Opisy zestawów klocków

Zimowa baza - Wild Story

Zestaw Wild Story: Zimowa Baza firmy Cobi S.A. zawiera 300 klocków, trzy figurki zwierząt: irbisa, niedźwiedzia polarnego i fokę, oraz jedną figurkę ludzika. Całość składa się z wyspy i zimowej bazy.

Zimowa baza ulokowana jest na śnieżnej wysepce z białych klocków. Ma 17 centymetrów wysokości od podstawy do anteny, 18 centymetrów długości, oraz 6,5 centymetrów szerokości. Przeważające w niej kolory to biały, szary i brązowy. Na dachu bazy można zbudować śnieg, kulę śniegową oraz sople. Sople to połączenie czterech okrągłych klocków gdzie trzy są przezroczyste i nadają im prawdziwy wygląd lodu. W bazie znajdują się drzwi i okna, które mają możliwość otwierania się i zamykania. Schody zbudowane są z pięciu stopni i prowadzą prosto do drzwi. Wnętrze bazy jest przestronne, spokojnie można postawić w środku ludzika oraz parę innych zabawek. Baza zimowa jest udaną próbą stworzenia czegoś wytrzymałego o pięknym i estetycznym wyglądzie. Klocki Cobi wpasowują się w siebie bez przeszkód, ale w razie pomyłki przy budowaniu łatwo je odczepić. Śnieg ulokowany pod budynkiem prezentuje się oryginalnie i realistycznie dzięki specjalnie uformowanym do tego klockom. Są to płytki, wzgórza oraz typ klocków, których powierzchnia przekrzywiona jest po równi pochyłej.

Wyspa ma 17 centymetrów długości oraz 14 centymetrów szerokości. W skład wyspy wchodzi również kawałek wody i pływająca po niej kra. Woda zbudowana jest ze specjalnie do tego przygotowanych przezroczystych klocków. Na wyspie umiejscowić można flagę i kilka kamieni. Kolorystyka wysepki jest typowa dla arktycznych klimatów, a cała budowla została pomysłowo skonstruowana.

Zestaw Wild Story: Zimowa Baza jest idealną zabawką zarówno dla chłopców, jak i dla dziewczyn. Dziecko może wymyślić zabawną lub mrożącą krew w żyłach historię i rozwijać się kreatywnie. Świetna zabawa gwarantowana!

Badacz fauny bieguna północnego dostał zadanie przebadania pobliskiej wyspy. W tym celu wyrusza do mroźnej Arktyki do swojej specjalistycznej bazy. W środku jest miło i ciepło, ale dzielny badacz musi zabrać się do roboty. Kiedy wyrusza spotyka go seria niebezpiecznych przygód takich jak spotkanie śnieżnego leoparda i niedźwiedzia polarnego. Badacz zgrabnie im się wywija, dokumentując jednocześnie jakie zwierzęta zamieszkują Arktykę. Kiedy dociera do wyspy, którą ma zbadać, dostrzega morsa. A teraz już wszystko w twoich rękach…

 

Tekst i zdjęcia Copyright © Maligna 2012 tylko dla Cobi S.A. & wildstory.pl
Kopiowanie i publikowanie w jakiejkolwiek formie i we wszelkich mediach zabronione

Komentarze (3)

 • Allemov

  17 sierpień 2012 o 23:11 |
  Kiedy dociera do wyspy, którą ma zbadać, dostrzega fokę.
  A nie przypadkiem morsa?
  • Maligna

   20 sierpień 2012 o 08:10 |
   Dzięki za dokładne przeczytanie tekstu. Poprawione.
 • aniam

  25 listopad 2012 o 21:41 |
  Barzo faja zimwa baza przeurcze są te foki i morsy

Skomentuj

Komentujesz jako Gość.