17 maj 2012

Tajemnicza wyspa - zestaw 150 klocków

Napisane przez Maligna, Wpisane do Opisy zestawów klocków

Klocki Wild Story Krokodyl - Cobi-22150

Zestaw Wild Story: Tajemnicza Wyspa firmy Cobi S.A. zawiera 150 klocków Cobi oraz dwie figurki: krokodyla i ludzika.

W zestawie znajduje się ponton. Przeważające w nim kolory to szary w jaśniejszych i ciemniejszych odcieniach.

Ma 18 centymetrów długości, 6,5 centymetra szerokości oraz 4 centymetry wysokości. Na środku umiejscowiony jest ster i prowizoryczna szybka pod postacią przezroczystego klocka. Za sterem można usadzić ludzika. Do pontonu dołączony jest również klocek z namalowaną mapą, którą ludzik może trzymać bądź można przyczepić ją do podłoża pontonu. Z tyłu jest silnik, antena, wiatraczek i dźwignia, a nad nimi lampki stworzone ze specjalnych przezroczystych klocków Cobi.

Wyspa została wykonana bardzo precyzyjnie. Cała budowla zawiera w sobie kawałek Klocki Wild Story Krokodyl Cobi-22150wodnego akwenu, który powstaje z przezroczystych klocków w niebieskim kolorze. Na wodzie umiejscowiony jest most ze specjalnych brązowych klocków-kratek. Dalej jest piasek w postaci beżowo-kremowych klocków, a do nich można przyczepić osiem krzaczków – ciemniejszych i jaśniejszych. Plażę otaczają skały, a za nimi stoją drzewa – dwie palmy i jedno standardowe. Palmy mogą wyginać się na różne strony, ponieważ są zrobione z przystosowanych do tego klocków. Listowia wykonano misternie, dopracowując każdy szczegół, tak by oddawały realizm. Na wysepce można postawić krokodyla – na skale, na plaży, na mostku lub sprawić, by wyłaniał się z wody. Można przestawiać skały i drzewa dowolnie, tworząc własną koncepcję tropikalnej wyspy.

Z zestawem Wild Story: Tajemnicza Wyspa nie ma mowy o nudzie. Jest stworzony i dla dziewczyn, i dla chłopców. Pobudza wyobraźnię do tworzenia własnych historii i rozwija kreatywność dziecka. Wspaniała zabawa gwarantowana!

Dzielny i bardzo sympatyczny pisarz popularnych książek dla dzieci, Karol, postanawia wypłynąć na jezioro w poszukiwaniu weny do swojej twórczości. Przygląda się urokliwym cudom przyrody i wspomaga się mapą, kiedy nagle dostrzega przepiękną wysepkę ulokowaną na samym środku jeziora. Karol zaczyna krążyć wokół niej i zastanawia się czy ją zwiedzić. W końcu podejmuje decyzję i wypływa na brzeg. Rozgląda się po czarującej okolicy, jest zafascynowany naturą i robi mnóstwo zdjęć. Lecz nagle zza krzaków wyłania się groźny krokodyl i...

Czy Karol przeżyje spotkanie z tym groźnym gadem? Czy ta przygoda zapisze się w kartach jego kolejnej książki? A może to będzie bestseller? Sam zdecyduj!

 

Tekst i zdjęcia Copyright © Maligna 2012 tylko dla Cobi S.A. & wildstory.pl
Kopiowanie i publikowanie w jakiejkolwiek formie i we wszelkich mediach zabronioneKomentarze (1)

  • Dsaw

    20 czerwiec 2012 o 23:01 |
    Fajne zdjęcie to pierwsze :)
    Zdecydowałem się kupić zestaw. Klocki są wytrzymałe. W razie pomyłki łatwo je odczepić, ale nie odrywają się same. Nie żałuję, że kupiłem te klocki, są świetne.

Skomentuj

Komentujesz jako Gość.