24 czerwiec 2012

Siedlisko tygrysa - zestaw 220 klocków

Napisane przez Maligna, Wpisane do Opisy zestawów klocków

Siedlisko tygrysa - COBI-22220 Wild Story

Zestaw Wild Story: Siedlisko Tygrysa firmy Cobi S.A. zawiera 220 klocków, dwie figurki ludzików oraz jedną unikatową figurkę tygrysa. W skład zestawu wchodzi budowla legendarnego miasta oraz wysepki.

Budowla legendarnego indyjskiego miasta ma 13 centymetrów wysokości, 14 centymetrów długości oraz 8 centymetrów szerokości. Przeważające kolory w całym zestawie to szary, zielony w różnych odcieniach, brązowy oraz beżowy. Do budynku prowadzą schody, których poręcze zbudowane są z klocków o gładkiej powierzchni w formie równi pochyłej. Na przedniej ścianie widać dwa otwory typowe dla prawdziwych indyjskich budowli ze starożytności, które sprawiały wrażenie jakby w ścianie została wyryta twarz. Budowlę wieńczą klocki takie same jak te przy użyciu do zbudowania poręczy, które w połączeniu dają wrażenie ostro zakończonych trójkątów. Na powstałym dachu znajduje się swoisty taras, można na nim postawić klocki w kształcie krzaczków. Wnętrze budowli jest przestronne, z tyłu nie ma ściany dzięki czemu można swobodnie włożyć do środka figurkę. Wokół budynku ulokowano kamienie, których sposób ułożenia sugeruje, że budynek jest na nich umiejscowiony. Koło kamieni, na trawie z klocków, można postawić drzewa liściaste. Cała budowla, łącznie z kamieniami i drzewami sprawia wrażenie wielkiej i prawdziwej. Klocki idealnie się w siebie wpasowują, a ich wygląd nadaje ukończonej pracy estetyki i ładnego wyglądu.

Podstawa wysepki składa się z czterech trójkątnych klocków o jednym zaokrąglonym boku, na których po połączeniu można zbudować wielki kamień, a obok postawić palmę z możliwością wyginania się.

Zestawem Wild Story: Siedlisko Tygrysa można bawić się bez końca. Wymyślanie historii jest wspaniałą rozrywką idealną dla każdego dziecka. Rozwija kreatywność i pobudza wyobraźnię. Nie ma nudy, jest zabawa!

Dwoje podróżników przeszukuje egzotyczne lasy liściaste w poszukiwaniu ruin legendarnego indyjskiego miasta. Robiąc zdjęcia i rozglądając się za celem poszukiwań, natrafiają na tygrysa. Tygrys nie zauważa ich, więc podróżnicy postanawiają go śledzić. Groźny drapieżnik dociera do pewnej ekscentrycznej budowli, która wyglądem przypomina te z opisów pradawnych miast indyjskich. Podróżnicy nie posiadają się z radości i zaczynają zwiedzać ruinę, kiedy ów tygrys zauważa ich i… Od teraz wszystko leży tylko i wyłącznie w twoich rękach!

 

Tekst i zdjęcia Copyright © Maligna 2012 tylko dla Cobi S.A. & wildstory.pl
Kopiowanie i publikowanie w jakiejkolwiek formie i we wszelkich mediach zabronione

Komentarze (2)

Skomentuj

Komentujesz jako Gość.